Na fotbalovém hřišti vždy najdete týmy, které se snaží hodně. A týmy, které se snaží ještě o něco víc…

FC Miroslav „C“ – Petrovice     1 : 0     /  0 : 0 /

Branky: Novotný

Sestava: Virgl, Priml, Dostál, Dvořák, Škuta, Novotný , Novotný, Priml, Karady,  Krula, Kratochvíl M.

Střídali: Mitráš, Kratochvíl, Patočka, Drlík

V boji o přední místa ve skupině jsme museli hned od začátku bránit nástup hostů, který trval do 10 minuty a prověřil našeho nového brankáře Pavla Virgla. Poté se hra vyrovnala a my začali přebírat iniciativu, ale bohužel bez gólového efektu. Brankář hostí, jak kdyby měl v rukou magnet, všechny naše střely a nájezdy končily v jeho náruči a poločas skončil 0:0. Ve druhém poločasu se plejáda zahozených šancí opakovala, až konečně v 78 minutě Franta Novotný proměnil odražený balón od gólmana, který vychytal další nájezd, ale míč neudržel. Bylo to tedy 1:0. Tento výsledek vydržel až do konce zápasu.Vítězství nás posunulo na druhé místo za Skalici, která má náskok jednoho bodu před námi.

FC Miroslav „C“  – Tavíkovice     4 : 1

V zápase, na jediném pískovém hřišti v soutěži, jsme opět předvedli kolektivní kvalitní výkon. Odměnou nám byl stav po prvním poločasu 0-1, když  branku dával Libor Krula, po pěkné uličce za obranu od Michala Kratochvíla. Ve druhé půlce domácí srovnali hru, ale opět naší důsledností jsme se radovali my. Kekoš zatáhl po lajně a přihrávkou do malého vápna vybídl Michala Kratochvíla ke skórování. Ten se nemýlil a bylo to  0-2 pro nás. U třetí branky si to oba aktéři vyměnili,  nahrává Michal Kratochvíl a hlavou Kekoš Mitráš dává na 0-3. Domácí z narůstajícího tlaku dokázali vytěžit  jen jednu branku a to na 1-3. Poslední slovo měl Pavel Priml,  když proměnil střelu ze šestnáctky na konečných 1-4 . Tímto vítěstvím jsme v tabulce poskočili na třetí  místo za Skalici a Olbramovice „B“.

FC Miroslav „C“ – Troskotovice   0  :  2      / 0  : 1  /

Sestava: Kohoutek, Urbánek, Dostál M, Dvořák, Chlad J., Novotný J., Novotný F., Kratochvíl M.,Škuta, Juračka, Kryštof

Střídali:   Priml M, Mitráš, Dostál L., Matyšek

Zápas s Troskotovicemi byl úplně jinej jak na podzim, soupeř dojel zcela s jiným týmem který byl  omlazený, houževnatější a bojovný. My jsme nedokázali  využit naše šance,  které jsme si vypracovali. Soupeř své šance využil a zaslouženě vyhrál. Bohužel musíme konstatovat že náš věkovej průměr byl o 50% víš jak soupeřův, ale to se bude stávat častěji v této soutěží. Věříme že naše fanoušky pobavíme a uspokojíme  v následujícím zápase na domácím hřišti.

Rybníky  : Miroslav „C“   0 : 0

Sestava:Juračka,  Urbánek T., Dostál M., Dvořák, Škuta, Drlík, Novotný J., Kratochvíl, Horý, Mitráš,Krištof

Střídání:Priml

V zápase o první místo, za silného větru, měli více ze hry domácí, kteří však nedokázali svoje šance využít. Ztroskotali buď na výborných zákrocích našeho brankáře Petra Juračky nebo na našem bránícím betonu, který vyplýval z našeho nasazení a urputné bojovnosti celého týmu. Tento vybojovaný bod z venku nás stále drží na prvním místě naší skupiny.

Branky: 3x Juračka, Čech, Matyšek, Kratochvíl

Sestava:Novotný, Urbánek, Dostál, Dvořák, Škuta, Priml, Priml, Kratochvíl, Mitráš, Juračka, Krištof

Střídání: Čech,  Virgl, Matyšek

V zápase o první místo ve skupině IV B okresního přeboru, šli po vyrovnaném prvním poločasu, do kabin šťastnější  domácí a to brankou ze 45 min, když Petr Juračka trefuje nařízený trestný kop do branky 1:0 .Ve druhém poločase jsme, jako celou sezónu prostřídali a opět se potvrdilo, že na lavičce nám sedí střelci.  Ti se však dostali do gólových šancí až po řádění našeho trenéra Petra Juračky, ten srazil hosty na kolena dalšími dvěma góly a to v 53 a 60 min, čímž dovršil svůj gólový hattrick. O další góly se podělili v 68min Čech Jaromír a v 80 min Zdeněk Matyšek. Střeleckou kanonádu dovršil náš kapitán  Michal Kratochvíl, který v 85 min dává na konečných 6:0. Vítězstvím jsme završili vítězné tažení našeho mužstva a tato výhra nás vynesla na první místo podzimní části naší tabulky.

Branky: Priml Marek, Juračka, Krištof, Virgl, Drlík, Ryšavý L. 2X,

Sestava:Kohoutek, Urbánek, Dostál, Dvořák, Škuta, Dostál, Priml M, Kratochvíl, Mitráš, Juračka, Krištof

Střídání: Ryšavý, Virgl, Drlik,

V zápase, ve kterém se hrálo o přední přícky soutěže, šli hosté již v 1 min do vedení 0:1.Ve 4 min srovnáváme po pěkné akci Mitráš -Priml M na1:1.V první půlce jdeme do vedení, po trestňáku z 25m na 2:1, dává Juračka.Ve druhé půlce jsme opět prostřídali všechny  náhradníky a díky stálému tlaku jsme proměňovali naše šance  brankami  v 64 min Novotný,75 min Kryštof a Priml P,v 80 min Drlík a v 88 min Škuta. Toto vítěství nás posunulo na druhé místo tabulky.

Branky: Dvořák, Mitráš, Kratochvil
Sestava:  Kohoutek, Urbánek T., Dstál, Dvořák, Škuta, Ryšavý, Priml, Kratochvíl, Juračka, Mitráš, Drlík
Střídání: Marek Tomáš
Na Skalickém malém hřišti jsme šli do vedení brankou Mitráše již ve 4 min. Domácí mužstvo to ale neodradilo a z narůstajícího tlaku ve 27 min srovnali na 1:1. Ve druhé půlce jsme hru srovnali a  v posledních 20 minutách i přebrali  iniciativu . V 72 min dává křižnej centr Petr Juračka na Kratochvíla a Michal hlavou nás posílá do vedení. Michal byl i u třetí branky a to když po faulu ve vápně na něj byla nařízena penalta, kterou Honza Dvořák proměňuje a dává na konečných 3:1 pro nás.

Branky: Priml Marek, Kratochvíl Michal, Novotný Jan
Sestava:Novotný Pavel, Priml Marek, Dostál Marek, Dvořák Jan, Škuta Petr, Krištof Roman, Kratochvíl Michal, Virgl Pavel, Matyšek Zdeněk, Novotný Jan, Drlík Miroslav
Střídání: Dostál Libor, Mitráš Květoslav, Pavliv Štěpán, Kohoutek Zbyněk

Hosté od prvních minut hráli s vysokým nasazením a na brejky, které jim pomohli k vedení 2-0 . Branky jsme dostali ve 2 a 12min.Ve 26 min střelou z 20m snižujeme brankou Marka Primla. Druhou půlku jsme začali aktivněji my a z vytvořených pěkných akcí otočili výsledek utkání. V 55min utekl po lajně Zdenek Matyšek a jeho nahrávku umísťuje k tyči Michal Kratochvíl 2-2. O tři minuty později, opět po křídle, utíká Kratochvíl a jeho centr dává na zadní tyči  do branky Honza Novotný. Výsledek 3-2 jsme udrželi až do konce utkání.

Branky: Drlík ,Novotný Jan
Sestava: Novotný P,Dostál M,Dvořák,Priml M,Škuta,Kryštof,Juračka, Novotný Fr, Drlik, Kratochvíl,Novotný J
Střídání: Virgl,Pavliv
Ve vyrovnaném zápase sousedů z tabulky, jsme v první půlce šli do vedení ve 29´brankou Mirka Drlíka, který střelou z 25 metru dává na 1:0. Domácí v prvním poločase vyzkoušeli pozornost Pavla Novotného jen dvakrát a to ve 12 a 35´, Pavel tyto střely kryl. Do poločasu ve 44´zvyšujeme na 2:0 brankou  Honzy Novotného, který utekl obraně a sám na gólmana pojišťuje naše vedení. Ve druhém poločase střídáme pro zranění  Marka Primla za Pavla Virgla. Domácí nepouštíme do žádné gólové akce a ani my neproměňujeme naši jedinou šanci ve druhé půlce. Výsledek z prvního poločasu 0:2 zůstává konečným.