Na fotbalovém hřišti vždy najdete týmy, které se snaží hodně. A týmy, které se snaží ještě o něco víc…
FC MIROSLAV

Moravský Krumlov /Rakšice     –  Miroslav     3 : 2     / 2 : 0 /

Branky: Hořčica M. , Jiříkovský

Sestava: Počarovský, Říha, Marek, Novák, Rolinek, Uher, Hořčica, Krul, Černý, Jiříkovský, Kročil, Jobánek

V sobotu 6.5. jsme zajížděli k zápasu do Mor. Krumlova. Zde jsme hráli o první místo, zápas se pro nás nevyvíjel vůbec dobře. V 11.. minutě jsme dostali první branku a v 28. Minutě druhou. Za stavu 2:0 pro Krumlov jsme odcházeli do šaten. První půle byla z naší strany hrozná, kluci si v kabině vyříkali vše mezi sebou a na druhou půlku jako by nastoupil úplně jiný tým. Hráli jsme konečně fotbal a měli i šance. V 52. minutě snižuje Jiříkovský a v 54. Minutě vyrovnává Hořčica na 2:2. V 60. min. nařizuje rozhodčí penaltu, kterou neproměnil střelec týmu marek kročil. . V 66. minutě po chybě Filipa Marka, vstřelil domácí tým branku, nám se už bohužel nepodařilo srovnat. Za druhý poločas musím všechny kluky pochválit, odmakali a bojovali jako jeden tým, za to děkuji všem hráčům, i když tři body zůstali v Krumlově.

5. kolo 07.05.2017 14:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
06.05.2017 10:15 Hrušovany nad Jevišovkou (5) Přímětice (1) 6 : 4 Hrušovany nad Jevišovkou
06.05.2017 14:30 Moravský Krumlov/Rakšice (4) Miroslav (2) 3 : 2 Moravský Krumlov

Branky :Kročil 5x, Jiříkovský 2x, Hořčica Marek

Sestava: Počarovský, Říha, Marek F, Novák, Rolínek, Žuffa, HOřčica M, Jobánek R., Jiříkovský, Černý, Kročil

Střídali:   Weis, Vacek

Starší žáci zahájili jarní sezónu v neděli 9.4.2017 na domácím hřišti s týmem Hrušovan. Poměrně vysokou výhrou 8:0: První poločas skončil 2:0, když obě branky vstřelil Marek Kročil. Po změně stran se opět trefil Kročil, který přidal další tři branky. Dvakrát se trefil Jiříkovský. Poprvé za starší žáky se trefil Marek Hořčica, který přešel z mladších žáků a tím upravil na 8:0. Tým Hrušovan měl jednu větší šanci, kterou však nedokázal proměnit. Tři body tak bral domácí tým FC Miroslav                                                                                                                                                                                      Petr Krebs

Branky: 4x Jiříkovský, Marek, Štěpánek, 2x Říha

Sestava: Uhlíř, Říha, Marek, Novák, Rolinek, Počarovský, Vacek, Krul, Jiříkovský, Černý, Kročil,

Branky: Marek, Jiříkovský, Kročil 3x

Sestava: Uhlíř, Počarovský, Marek, Novák, Rolinek, Uher, Mitráš, Krul, Jiříkovský, Černý, Kročil,

Střídali: Varhaník, Vacek, Žuffa, Štěpánek, Pavlík

Do zápasu jsme vstoupili tím nejlepším způsobem, již ve 2 min dává Marek Kročil na 1:0 . O 4minuty  později zvyšuje Lukáš Jiříkovský  na 2:0. Hosté v první části zápasu hrozili jen z brejku a v 17 min se jim podařilo snížit na 2:1. Do konce poločasu dáváme uklidňující branku ve 29 min Filipem Markem. Druhý poločas se již hraje v naší režii,  kde dáváme šanci si zahrát i mladším hráčům, které musíme pochválit za bojovnost a nasazení. V 38 min zvyšujeme na 4:1 brankou Marka Kročila a v 56 min Marek Kročil dovršuje svůj hatrik na konečných 5:1. Všem klukům patří poděkování za přístup a nasazení.

Branky: Jiříkovský

Sestava: Počarovský, Říha, Marek, Novák, Rolinek, Uher, Vacek, Vacek, Krul. Jiříkovský, Černý

Střídali: Kročil, Varhaník, Žuffa, Mitráš,

V neděli 16.10. zajížděli starší žáci k zápasu do Mor. Krumlova. Začátek zápasu byl vlažný, ale pak začal hra dostávat tu pravou huť derby. Hrálo se nahoru, dolů. První branku Krumlov střelil v 21. Minutě. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin. Po přestávce v 46. Minutě vyrovnal Jiříkovský po vyražené střele gólmanem. Vzápětí Krumlov zvyšuje na 2:1 po chybě naší obrany.  Po tomto gólu jsme domácí tým sevřeli na jejich polovině a snažili si vyrovnat. Dvě vyložené šance měl Marek Kročil, bohužel ho domácí gólman svoje mužstvo podržel. V 58. Minutě byla na nás nařízená penalta, za hru rukou ve vápně, kterou domácí hráč proměnil a změnil skóre zápasu na 3:1.  Do konce zápasu zbývalo ještě 12. Minut, my si ještě vytvořili několik dobrých šancí, bohužel však gólu. I když jsme toto utkání prohráli všichni kluci zaslouží pochvalu za bojovný výkon až do konce utkání.

Branky: Uhlíř, Počarovský, Jiříkovský 2x, Kročil 2x

Sestava: Uhlíř, Říha, Marek, Novák, Rolinek, Uher, Vacek, Krul, Jiříkovský, Černý, Kročil,

Střídali: Varhaník, Vacek, Žuffa, Mitráš, Počarovský

Domácí zápas proti Prosiměřicím začal hodně vlažně. V 5. minutě zápasu udeřily Prosiměřice po chybě domácí obrany a vedly 0:1. V 10. minutě dostal domácí tým šanci na vyrovnání, když rozhodčí nařídil proti hostům pokutový kop, který proměnil Jiříkovský. V 28. minutě nás dostal do vedení Kročil po pěkné kombinaci s Jiříkovským. V 32. minutě skóruje Jiří Počarovský doraženou střelou. Tento hráč ukázal, že není platný jen v bráně, ale i v poli. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, když se po pěkné kombinaci trefil opět Jiříkovský. Po delší odmlce dostal domácí tým šanci, když hostující gólman dostal v 65. minutě červenou kartu. Nařízenou penaltu proměnil náš brankář Tomáš Uhlíř a vstřelil svůj první gól za starší žáky, i když věkem patří k mladším žákům. Skóre zápasu uzavřel v 69. minutě Kročil svým druhým gólem na 6:1. Za výkon v  zápase si zaslouží pochvalu celé mužstvo

Další zápas hrajeme  v neděli 16.10.v Moravském Krumlově, který je v tabulce druhý za námi.